Mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszej bibliotece członków zespołu Na Górze: Wojciecha Retza, Adama Kwiatkowskiego i Roberta Wasiaka.
Było to spotkanie przepełnione dźwiękami energetycznej muzyki i dużą dawką humoru.
Mogliśmy obejrzeć fragmenty filmów dokumentujących historię zespołu od początku jego istnienia – czyli od 1994 roku – oraz posłuchać najciekawszych wspomnień z ponad 31-letniej działalności.
Atmosfera była niezwykle spontaniczna i radosna – dokładnie taka, jaką od lat tworzy Na Górze.
To właśnie szczerość, energia i żywioł sprawiają, że ich twórczość trafia prosto do serc odbiorców.
Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją historią, a wszystkim obecnym za wspólnie spędzony czas!
czytelnia Biblioteki Głównej,ul. Staromiejska 14